طراحی نرم افزار سفارش مشتری


امروزه با توجه به رشد روز افزون جوامع بشری و بالطبع افزایش عرضه و تقاضا نهاد های خدمات رسانی از خصوصی و دولتی برای کسب بازده بیشتری از مخاطبان در رزمگاه عرضه و تقاضا دست و پنجه نرم می کنند و نیاز افزایش سرعت و دقت از هر زمانی بیشتر احساس می شود امروزه مخاطب (مشتری) موجودی است بسیار فهیم با سطح توقع بسیار بالا که صرفا برای رفع نیاز خود به بنگاه های خدمات رسانی مراجعه نمی کند و انتظار دارد بهترین خدمات ممکن را از بنگاه مد نظر خود دریافت کند .
 
در این آشفته بازار عرضه و تقاضا فناوری به یاری مراکز و مجامع  شتافته تا کیفیت هرچه بیشتر را برای مصرف کننده به ارمغان آورد . اما اگر تکنولوژی استفاده شده به درستی پیاده نشده باشد از غایت خود فاصله گرفته و نه تنها سرعت و کیفیت بالا را موجب نمی شود بلکه به مراتب ممکن است کار ضعیف تر از قالب سنتی به انجام برسد.
 
شرکت پردازش هوشمند البرز افتخار دارد که خدمات پیاده سازی خود را با برترین کیفیت و با استاندارد های روز دنیا  به صورت علمی اجرا نموده و با استفاده از تکنولوژی های شرکت مایکروسافت تولیدات نرم افزاری خود را با کیفیت جهانی به دست کارفرمایان می رساند این شرکت نرم افزار های خود را مبتنی بر .Net Framework 4 و با استفاده از تکنولوژی WPF همراه با بستر اطلاعاتی SQL Server2008 R2 ارائه نموده و رضایت مشتریان را تضمین حضور خود در این عرصه می داند.